Pazarlama ve Tanıtım Desteği

SEKTÖREL BÜLTEN GÖNDERİMİ

Bülten pazarlama, şirketlerin e-posta yoluyla, potansiyel ve mevcut müşterileri içeren bir abone listesine bilgi ve ürün odaklı içerik göndermeleridir. İşletmeler, dijital ortamda, markalarını tüketicilerin aklında tutmak, sektörde otorite oluşturmak ve okuyucuları ilgilerini çekebilecek ürünleri bildirmek için bültenlerden yararlanıyor.

Bültenler, işletmelere, ürünleri konusunda otorite  ve uzmanlıklarını gösterme fırsatı verir. Abonelere belirli materyallerin neden daha iyi olduğunu, bazı stillerin popüler olduğunu veya markanızla ilgili bir hikaye anlatma fırsatı yakalayın. Bunlar okuyuculara markanıza güvenmek için bir sebep verir ve markanıza daha fazla kişilik kazandıran bir hikaye anlatır. Belirli bir şirkete güçlü bağlılığı olan müşteriler, ortalama tüketicilerden %23 daha fazla harcama yaparlar ve bülten, bir markayı rekabette bir adım öne taşımak için güçlü bir araç olabilir.

Dezinti Tasarım Danışmanlık olarak, mimarlar, satın almacılar, karar vericiler, müteahhitler, iç mimarlar, banka, hastane, okul gibi projeler yürüten proje yönetim ve tasarım ofisleri gibi, yapı sektörüne dair binlerce kişiye erişebilen ve size ve markanıza özel olarak filtrelenerek en isabetli sonuçları elde eden bir mailing sistemi yürütmekteyiz.

Dezinti Tasarım Danışmanlık Bülten Datası:

Yapı sektörü profesyoneli ve temsilcisi 150.000

A+ ve B tasarım ürünü tüketicisi; CEO, üst düzey yönetici
Müteahhitlik firması sahibi ve üst düzey yetkilisi
Satınalmacı, karar verici, proje müdürü
Mimar ve mimarlık ofisi
İç mimar, endüstri ürün tasarımcısı, peyzaj mimarı, şehir plancısı ve ofisleri
Devam eden yüksek seviye inşaat projesi yetkili kişisi (Lüks konut, rezidans, alışveriş ve iş merkezi, otel ve konaklama tesis kompleksi, çok amaçlı rekreasyon merkezi, vb.)
Gayrimenkul sektörü temsilcisi

KURUMSAL KATALOG VE TANITIM MATERYALLERİ

Grafik tasarım hizmetlerimiz kapsamında daha önce ürettiğimiz işlerden seçtiklerimizi aşağıdan indirerek inceleyebilirsiniz. Her türlü kurumsal grafik çalışma ihtiyacınızı, istenen deadline’lara uygun, modern, kalifiye ve çağdaş tasarımlarla giderebiliriz.

BELENCO – KATALOG EN

BELENCO – KATALOG TR

ARDİNART – ÜRÜN KATALOG

AKDO – MOZAİK KATALOĞU

AKDO – ÜRÜN BROŞÜRÜ

ALTINBÖLME – KATALOG