Partnerlerimiz

GÜNCEL PARTNERLERİMİZ

BIMobject®

Dezinti Tasarım Danışmanlık ve YAPI KATALOĞU; 2019 yılında önemli bir uluslararası işbirliğine imza atarak BIMobject®’in Türkiye tek temsilcisi oldu. Bu kapsamda Dezinti Tasarım Danışmanlık ve YAPI KATALOĞU, mimarlık ve yapı sektörünün dijital ortamdaki en güçlü yapı taşlarından olan BIMobject®’i Türkiye’deki sektörel profesyonellerle buluşturmak için çok önemli bir platform haline geldi.

Dezinti Tasarım Danışmanlık bünyesindeki firmalara ve Yapı Kataloğu üyelerine özel bir indirimle sunulan BIMobject® üyeliği, Türk yapı sektörün malzeme üretici firmalarını dünyanın en önemli mimari ofislerin masasına götürüyor. Dezinti Tasarım Danışmanlık ve YAPI KATALOĞU bu işbirliği ile sahip olduğu üye firma portföyünü BIMobject® gibi günümüz mimarlık ve yapı teknolojisinin merkezinde yer alan çok önemli bir platformla buluşturarak sektörün bir adım daha öteye geçmesine büyük katkı sağlıyor. Dezinti Tasarım Danışmanlık ve BIMobject®, firmaların hedef kitlesini en iyi tanıyan, doğru tanıtım ve pazarlama araçlarına sahip bir altyapıyla firma ürünlerini en iyi şekilde sektörle buluşturmaya başladı ve bu yönde çalışmalarına en hızlı şekilde devam ediyor.

YAPI KATALOĞU ve BIMobject® işbirliği hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.

Arcedior®

Dezinti Tasarım Danışmanlık ve YAPI KATALOĞU; 2021 yılında Arcedior® ile önemli bir uluslararası işbirliğine imza attı.

Arcedior, yapı ve mimarlık sektöründe doğru ürünü keşfetme ve ürün tedariği için tasarımcılarla tedarikçiler arasında önemli bağlantıyı kuruyor. Tasarımcılar ve mimarlar ürün aramalarını, proje yönetimlerini veya satın almalarını Arcedior platformu üzerinden yapabiliyor. Yapı malzemesi üreticileri ise platform aracılığıyla tasarımcılara veya mimarlara ürün araştırmaları ve tedariği süreçlerinde görünür olabiliyor.

Dezinti Tasarım Danışmanlık ve YAPI KATALOĞU ile Arcedior arasındaki işbirliğinde, Dezinti Tasarım Danışmanlık bünyesindeki firmalar ve YAPI KATALOĞU üye firmaları Arcedior’un global platformunda ücretsiz görünürlük hakkı kazanıyor. Platformda, bedelsiz bir şekilde firma sayfası oluşturup ürünlerini sergileyebiliyorlar. Dezinti Tasarım Danışmanlık bünyesindeki firmalar ve YAPI KATALOĞU üye firmaları bu şekilde, uluslararası tasarımcılar ve mimarlara ulaşmada, ürün sergilemede ve satış yapma konularında bir adım daha öne geçiyor. Arcedior platformunda mimarlara ulaşmak için daha fazla görünürlük hakkı isteyen Türk yapı malzemesi firmaları, Arcedior’un özel görünürlük hizmetlerinden de indirimli olarak yararlanabiliyor.

Dezinti Tasarım Danışmanlık ve YAPI KATALOĞU ile Arcedior® işbirliği hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.

MATEK

Dezinti Tasarım Danışmanlık ve YAPI KATALOĞU; 2021 yılında uluslararası medya partnerleri arasına MATEK’i de kattı.

Bu işbirliği ile Dezinti Tasarım Danışmanlık ve YAPI KATALOĞU, yapı sektöründeki haberleri ve gelişmeleri uluslararası mecralarda yayınlamak adına yeni bir partner daha edinmiş oldu. Yapı sektöründeki gelişmeleri gerçek zamanlı yayınlayan Matek platformu, yapı sektöründeki işleri sektörde söz sahibi geniş bir kitleyle buluşturuyor. Dezinti Tasarım Danışmanlık ve YAPI KATALOĞU’nun ile Matek ile olan işbirliğinde, Dezinti Tasarım Danışmanlık bünyesinde yer alan firmalar ve Yapı Kataloğu üye firmaları uluslararası bir mecrada daha görünürlüklerini artırma ve öne çıkma hakkı kazanıyor.

Kitlesini sektördeki mimarların, inşaat mühendislerinin, yapı uzmanlarının ve karar vericilerin oluşturduğu Matek aracılığıyla bu kitleleri bilgilendirmek ve uluslararası arenalardaki kişilere ulaşmayı kolaylaşıyor. Türk üretici firmalar, gelişmelerini bu alanlarda paylaşarak uluslararası tanıtım ve pazarlama araçlarına bir yenisini daha ekliyor.

Dezinti Tasarım Danışmanlık ve YAPI KATALOĞU ile MATEK® işbirliği hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.

GEÇMİŞ PARTNERLERİMİZ

World Architecture Community

Dezinti Tasarım Danışmanlık bünyesinde yer alan ve YAPI KATALOĞU’na üye olan yapı sektörü firmaları 2020’de bir yıl boyunca World Architecture Community üyesi olarak, “WClassified Ads” bölümünde, şirketlerini, ürünlerini ve diğer hizmetlerini detaylı tanıtma hakkına sahip oldu. World Architecture Community (WAC) yurtdışı pazara açılmak, dünya mimarlarına kendini tanıtmak isteyen Dezinti Tasarım Danışmanlık bünyesinde yer alan ve YAPI KATALOĞU’na üye olan yapı sektörü firmaları için köprü görevini üstlendi.

Kurulduğu 2006 yılından itibaren World Architecture Community (WAC) dünyanın dört bir yanındaki mimarlar, iç mimarlar, öğrenciler ve akademisyenlerin online ortamda bir araya geldiği, projelerini paylaştığı ve yarıştığı, yılda 1.000.000’dan fazla ziyaretçiye ve 6.000.000’dan fazla sayfa görüntülemesine sahip küresel bir mimarlık platformu. Amerika ve Avrupa’da olduğu gibi, Orta Doğu ve Asya’da da yoğun ilgi görüyor.