CRM, Anket ve Pazar Araştırması Danışmanlığı

Yapı Kataloğu Yapı Malzemeleri Anketi Sonuçları

Yapı Kataloğu, düzenlediği dijital pazarlama çözümleri sunma konusunda yol gösterecek mimarlara yönelik “Yapı Malzemeleri Anketi” ile yapı sektörü iletişimini güçlendirmeyi hedefliyor. Pazarlama yöntemleri geleneksel strateji ve taktiklerden dijital stratejilere doğru evrilirken anket sonuçlarının yapı malzemeleri firmaları için yol gösterici olmasını umuyoruz.

Yapı Kataloğu Dijital Pazarlama Anketi Sonuçları

Yapı sektörünün ihtiyacı olan dijital pazarlama çözümlerinin analizini yapmak, sektöre yol göstermek ve sektörü geliştirmek amacıyla Yapı Kataloğu tarafından düzenlenen anket sonuçları sektörel bilgiye katkı sağlıyor. İnternet ve teknolojinin hayatımızda böylesine yer edindiği bir dönemde en önemli ve en etkili pazarlama yöntemlerinden bir tanesi dijital pazarlamadır. Markaların ürün ve hizmetlerini elektronik ortamlar üzerinden tanıttığı, hedef kitleye ulaşabilmek için iletişimlerini dijital kanallar üzerinden yürüttüğü bu pazarlama yöntemi, stratejilerinde hangi yöntemlerin işe yaradığını/yaramadığını görebilmeleri için firmalara önemli fırsatlar sunar. Yapı Kataloğu ekibi olarak bizler de firmaların hedef kitlelerine uygun mecralar aracılığıyla ulaşabilmelerini sağlamada yol gösterecek bir anket çalışması gerçekleştirdik. Şubat ayında, yapı profesyoneli bir kitleye ulaştırılan ve 186 kişinin katılımıyla şekillenen anketten şu sonuçlar ortaya çıktı.

Firmalar için “BIM ve BIMobject” Anketi Sonuçları

YAPI KATALOĞU, BIMobject Türkiye Tek Temsilciliği kapsamında yapı malzeme üretici firmalarına yönelik bir anket gerçekleştirdi. 10 soruluk bu anket en genel anlamıyla, firma yetkililerinin BIM (Building Information Modeling) ve BIMobject hakkında sahip oldukları bilgiyi ölçmek ve YAPI KATALOĞU’nun bu bağlamda hangi konularda yardımcı olabileceğini ortaya çıkarmak amacıyla çözüm odaklı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.

Mimarlar için “BIM ve BIMobject” Anketi Sonuçları

YAPI KATALOĞU, BIMobject Türkiye Tek Temsilciliği kapsamında mimarlara ve tasarımcılara yönelik bir anket gerçekleştirdi. 11 soruluk bu anket en genel anlamıyla, mimarların ve tasarımcıların BIM (Building Information Modeling) ve BIMobject hakkında sahip oldukları bilgiyi ölçmek ve YAPI KATALOĞU’nun bu bağlamda hangi konularda yardımcı olabileceğini ortaya çıkarmak amacıyla çözüm odaklı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.