Medya Planlaması ve Tasarım Danışmanlığı

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya yönetimi, çevrimiçi etkileşimlerinizi ve içeriğinizi Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, YouTube ve Pinterest gibi sosyal medya kanallarında yönetme sürecidir. Sosyal medya yönetimi, güncellemeleri şirketinizin sosyal medya profillerine göndermenin ötesine geçer. Ayrıca, kitlenizle etkileşim kurmayı ve erişimi ve görünürlüğü artırmak için yeni fırsatlar aramayı da içerir.

Sosyal medyanızı etkili bir şekilde yönetmek, bu güçlü kanaldan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Tutarlı bir şekilde değerli içerikler oluşturmak ve yayımlamak, hedef kitlenizle özgün bağlantılar kurmanıza yardımcı olabilir. Sosyal medya reklamcılığı, ürünleriniz veya hizmetlerinizle ilgilenmesi muhtemel yeni kitlelere ulaşmanıza yardımcı olur.

Dezinti Tasarım Danışmanlık’ın mimarlardan oluşan içerik pazarlama ekibi, firmanıza özel olarak var olan sosyal mecralarınıza içerik üretir. Rutin olarak aylık görseller tasarlanır, özel günler için özel tasarımlar oluşturulur.

BLOG YÖNETİMİ

Dezinti Tasarım Danışmanlık’ın mimarlardan oluşan editoryal ekibi, web siteniz içerisinde segment olarak veya mikrosite olarak blogunuz varsa her hafta bu bloga düzenli makale/içerik girişi yapar. İçerikler her zaman mimari dille, firmanın kurum kimliğine uygun içeriklerle oluşturulur.