World Architecture Community (WAC)

Üyelik Danışmanlığı

WAClassifiedAdsworkplaceimage.jpg

Dezinti ve YAPI KATALOĞU bünyesinde yer alan Yapı Sektörü Firmaları bir yıl boyunca World Architecture Community üyesi olarak, “WClassified Ads” bölümünde, şirketlerini, ürünlerini ve diğer hizmetlerini detaylı tanıtma hakkına sahip oluyor. 

Kurulduğu 2006 yılından itibaren World Architecture Community (WAC) dünyanın dört bir yanındaki mimarlar, iç mimarlar, öğrenciler ve akademisyenlerin online ortamda bir araya geldiği, projelerini paylaştığı ve yarıştığı, yılda 1.000.000’dan fazla ziyaretçiye ve 6.000.000’dan fazla sayfa görüntülemesine sahip küresel bir mimarlık platformudur. Amerika ve Avrupa’da olduğu gibi, Orta Doğu ve Asya’da da yoğun ilgi görmektedir.

Firmanıza ait ürün ve şirket sayfalarınız WClassified Ads’de yer aldığında görünürlüğünüzün uluslararası boyutlara taşınması daha da kolaylaşacak. WAC’nin WClassified Ads bölümünde yer almanız için web sitenizin İngilizce versiyonun olması, daha önce patenti alınmış ürünlere sahip olmanız, yurtdışına ürün satış kriterlerine sahip olmanız, yani ihracat için bir engelinizin bulunmaması ve yüklenecek dokümanlarınızın İngilizce olması yeterli. World Architecture Community (WAC) yurtdışı pazara açılmak, dünya mimarlarına kendini tanıtmak isteyen Dezinti firmaları için köprü görevini üstleniyor. 

 

WClassified Ads sayfasından bu bölümle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz: https://worldarchitecture.org/architecture-materials/ 

Üyelikle ilgili detaylı bilgi almak için linki tıklayınız.