Yapı Sektörü, firmanızdaki yeniliklerden haberdar olsun!

Markanızı ve ürünlerinizi doğru kanallardan, etkili bir kitleye ulaştırın...

BÜLTEN NEDİR ve NEDEN GÖNDERİLİR?

Bülten pazarlama, şirketlerin e-posta yoluyla, potansiyel ve mevcut müşterileri içeren bir abone listesine bilgi ve ürün odaklı içerik göndermeleridir. İşletmeler, dijital ortamda, markalarını tüketicilerin aklında tutmak, sektörde otorite oluşturmak ve okuyucuları ilgilerini çekebilecek ürünleri bildirmek için bültenlerden yararlanıyor.

Bültenler, işletmelere, ürünleri konusunda otorite  ve uzmanlıklarını gösterme fırsatı verir. Abonelere belirli materyallerin neden daha iyi olduğunu, bazı stillerin popüler olduğunu veya markanızla ilgili bir hikaye anlatma fırsatı yakalayın. Bunlar okuyuculara markanıza güvenmek için bir sebep verir ve markanıza daha fazla kişilik kazandıran bir hikaye anlatır. Belirli bir şirkete güçlü bağlılığı olan müşteriler, ortalama tüketicilerden% 23 daha fazla harcama yaparlar ve bülten, bir markayı rekabette bir adım öne taşımak için güçlü bir araç olabilir.

Dezinti Tasarım Danışmanlık olarak, mimarlar, satın almacılar, karar vericiler, müteahhitler, iç mimarlar, banka, hastane, okul gibi projeler yürüten proje yönetim ve tasarım ofisleri gibi, yapı sektörüne dair binlerce kişiye erişebilen ve size ve markanıza özel olarak filtrelenerek en isabetli sonuçları elde eden bir mailing sistemi yürütmekteyiz.

Temmuz_Bülten4.jpg
haziran_bülten1.jpg
DF_butun_rev.jpg
20170607_akdolam_bulten_TR.jpg
Artstone_Newsletter_Aralik.jpg

Bülten gönderimlerinde gönderimin kendisi kadar, sonrası da önemlidir. Yurtiçi ve yurtdışı mecralarda bülten gönderimlerinde markanız için yer kiraladığınızda, sizin alanınıza kaç kişi tıklamış, bu kişiler kimler, iletişim bilgileri nedir, gibi sorularınızın yanıtsız kalmaması için de ayrıca özen gösteriyoruz. Size özel olarak gönderdiğimiz bültenlerin takiplerini de sıkı bir sistematikle gerçekleştiriyor ve satış ekibinizi yönlendirebileceğiniz, hali hazırda ürününüzü bilen ve tanıyan ve hatta tıklayarak ya da okuyarak ilgilendiğini belli eden anahtar kişileri temin edebiliyoruz.

DEZİNTİ TASARIM DANIŞMANLIK VERİTABANI

  • Mimar ve mimarlık ofisi

  • A+ ve B tasarım ürünü tüketicisi; CEO, üst düzey yönetici 

  • Müteahhitlik firması sahibi ve üst düzey yetkilisi

  • Satınalmacı, karar verici, proje müdürü

  • Devam eden yüksek seviye inşaat projesi yetkili kişisi (lüks konut, rezidans, alışveriş ve iş merkezi, otel ve konaklama tesis kompleksi, çok amaçlı rekreasyon merkezi, vb.) 

  • İç mimar, endüstri ürün tasarımcısı, peyzaj mimarı, şehir plancısı ve ofisleri

  • Gayrimenkul sektörü temsilcisi

70.000
60.000
10.000
35.000
45.000

 


20.000


10.000